Je několik způsobů, jak bojovat proti vráskám, ještě než se objeví...

A ještě v poměrně nedávné době byly vrásky vnímány jako znak přibývajících let, se kterým je potřeba se smířit a nezabývat se ním. Pokud chcete efekt smaragdu ještě více poznatelný, budeme rádi, když nám napíšete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ať můžeme poradit přímo na míru Vám. Tady je pár základních pravidel.


Spánek

Dostatečné množství spánku je pro Vaši pleť velmi důležitý faktor. Nejen, že se cítíte přes den svěžejší, ale hlavně odpočatý organismus produkuje více růstového hormonu, takže se Vám neztenčuje kůže a je méně náchylnější k tvorbě vrásek.


Hydratace

Pokožku je třeba hydratovat nejen zevně, ale i zevnitř. Tím je myšleno odpustit si co největší množství nápojů a dobrůtek, které vysušují pokožku, jako např. velké množství kávy, černého čaje a sladké bublinkové nápoje. Není dobré začínat na toto pravidlo dbát až se začnou projevovat první příznaky stárnutí pleti, ale začít co nejdříve pro co nejlepší efekt. Smaragd vám sice pomůže dohnat pár let navíc, ale žij 30 let na kávě a cigaretách není zrovna nejvhodnější pro vaši pleť. Budete vypadat jak seschlá švestka, což zajisté není to, po čem toužíte.


Opalování

Na slunci se vystavujete ultrafialovému záření (UV záření) poškozujícímu Vaši pleť. Při záření se tvoří volné radikály, které aktivují enzymy rozrušující kolagen a poškozující buněčné funkce. UV záření také poškozuje enzymy, jenž mají na starost opravovat poškozenou DNA. Vyhýbejte se proto nechráněnému pobytu na slunci a využívejte opalovací krémy s vyšším ochranným faktorem.


Kouření

Nejen vaši peněženku a plíce, ale kouření poškozuje také kožní buňky, elastinová i kolagenová vlákna. Nejde jen o škodlivé látky v cigaretě, ale i o svaly, které při kouření zapojujete.


Upravený jídelníček

Více zeleniny a ovoce prospívá vaší pokožce. Zejména brokolice, zelí a listová zelenina. Obsahují antioxidanty které, jsou účinné proti tzv. volným radikálům. Vynikající je např. rybí tuk, jenž obsahuje omega-3 mastné kyseliny přispívající k výživě kůže. Dále co můžeme doporučit jsou pamlsky s vysokým obsahem kakaa, jenž obsahuje velké množství látek přispívajících k ochraně před škodlivým UV zářením.

Zlatý pohár 2011 pro Lasocare smaragd

Náš vysoce účinný krém Lasocare Smaragd získal ocenění ZLATÝ POHÁR v soutěži veletrhu kosmetiky INTERBEAUTY PRAGUE 2011. Cena byla udělena za inovativní metodu užití kmenových buněk.

 

o smaragdu

Krém Smaragd je koncentrovaný, má vysoký obsah účinných látek a dovoluje tak použití na vlhkou pleť ve velmi tenké vrstvě. Při správném používání na obličej, krk a dekolt vydží obsah 20,8 ml tubičky po dobu 30 dnů.

  • pleť jako obvykle důkladně očistěte
  • očistu zakončete opláchnutím hojným množstvím vody 
  • pokračujte nanesením nevelkého množství lotion Lasocare Smaragd nejlépe na ještě mírně vlhkou pleť.
  • přípravek vpravte do pleti krouživými pohyby za použití přiměřeného tlaku. To vede k optimálnímu rozdělení přípravku po povrchu a k jeho transportu do hlubších vrstev pleti. Povrch je na omak sametový, lehce pružný a vitální.

Za celý den se na Vaší pokožce usadí spousta nečistot, prachu, pylů atd. Při pravidelném čištění jsou nečistoty, odumřelé kožní buňky, kožní maz, zbytky mastí, krémů, a make-upu odstraňovány. Pokud pleť neočišťujeme, póry zůstávají ucpané, pleť je neprodyšná, nedýchá a smaragd Vám nemůže pomoci, protože se aktivní látky z připravku do pleti prostě nedostanou.

I ženy, které se často nelíčí, by měly pleť pravidelně čistit. Samotná voda k umytí pokožky nestačí. Jedině vyčištěná pleť je schopna a využít plně látky v Lasocare smaragd, nebo jiném krému. Pravidelným čištěním předcházíme také ucpávání pórů a vzniku zánětů.

Pleť čistíme ráno i večer
Pleť je potřeba čistit pravidelně. Pokud se pleť zanedbává rychleji stárne a vysychá. Čištění začínáme pleťovým mlékem. Jedině mléko nebo emulze odstraní nečistoty rozpustné v tucích – tedy dehtové látky, prach, zplodiny z aut, nikotin, olejové látky, které zatěžují pleť a jsou příčinou nejčastějších problémů. K dočištění a vyjasnění pleti používáme pleťovou vodu. Tonikum odstraní pot, který se jinak z pleti nedostane. Je také vhodné pro „malé“ čistění během dne.

LASOCARE Smaragd

Biologicky vysoce účinný krém k opravě pleťových buněk

o smaragdu Kosmetologie sleduje už řadu let stále stejný cíl - zastavit stárnutí, zachovat lidem mladistvý vzhled. Výsledky moderní biofyziky a biochemie nás v posledních deseti letech posunuly tomuto cíli o poznání blíže.

Lasocare Smaragd je koncentrovaný tekutý krém, který kožním kmenovým buňkám vrací schopnost opravovat škody, vzniklé stárnutím. Velmi efektivně vyhlazuje vrásky, zabraňuje vysychání kůže, vynikající výsledky na mastnou pleť,  pomáhá zklidnit některé alergie. Pleť získá během pravidelného používání svou bývalou elasticitu a pevnost zpět a je schopna si tyto vlastnosti dlouhodobě udržet.

Stárnutí buněk lidského těla je způsobováno vyčerpáním jejich schopnosti plnit předepsané funkce. Buňky časem odumírají a jsou ve většině případů nahrazeny buňkami novými. Jak? Mezi normálními buňkami jsou řídce rozptýleny také buňky kmenové, jakési náhradnice, které dokáží zaskočit za jakoukoli buňku, která chybí a jejíž činnost je potřebná. Vždy, když se například řízneme do prstu, postarají se kmenové buňky naší kůže o vytvoření vrstvy nových buněk a tím o zacelení vzniklé rány. Tento mechanismus nejlépe funguje u dětí, s pokračujícím věkem se však množství aktivních kmenových buněk zmenšuje, jejich ochota k opravování škod rychle klesá. Z tohoto důvodu se také s přibývajícím věkem objevují tolik obávané vrásky, buněčná obnova nestačí k zahlazení škod, způsobených opotřebením, UV zářením, špatnou životosprávou, kouřením, stressem či nesprávnou péčí o pleť. Světové biochemické laboratoře se zaměřily na odhalení příčiny poklesu opravářské aktivity stárnoucích kmenových buněk a odhalily ji v poklesu koncentrace tzv. doprovodných molekul buněčného séra. Pokud se podaří tyto látky buněčného séra kmenovým buňkám lidské kůže znovu dodat, obnoví se i schopnost regenerace. Získávání jakýchkoli látek z kmenových buněk živočichů naráží na značné technické a etické potíže, proto se pozornost soustředila na hledání vhodných buněk rostlinných.
Během mnoha stovek srovnávacích experimentů se podařilo nalézt optimální rostlinu, jejíž kmenové buňky by mohly poskytnout vhodný celulární elixír. Jedná se o velmi starou, dnes už velmi vzácně se vyskytující varietu švýcarské jabloně jménem Uttwiler spätlauber. Plody tohoto velmi houževnatého a na nepříznivé počasí zvyklého stromu jsou už od roku 1750 ceněny pro jeho neuvěřitelnou trvanlivost. Směs doprovodných molekul z kmenových buněk této jabloně tak umožňuje vyrobit kosmetický přípravek zcela nového druhu. Přípravek, který se na rozdíl od dosud vyráběných kosmetických prostředků nebude snažit zahlazovat stopy po stárnutí buněk, nýbrž bude tomuto stárnutí aktivně zabraňovat