Jak čistit pleť

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

Za celý den se na Vaší pokožce usadí spousta nečistot, prachu, pylů atd. Při pravidelném čištění jsou nečistoty, odumřelé kožní buňky, kožní maz, zbytky mastí, krémů, a make-upu odstraňovány. Pokud pleť neočišťujeme, póry zůstávají ucpané, pleť je neprodyšná, nedýchá a smaragd Vám nemůže pomoci, protože se aktivní látky z připravku do pleti prostě nedostanou.

I ženy, které se často nelíčí, by měly pleť pravidelně čistit. Samotná voda k umytí pokožky nestačí. Jedině vyčištěná pleť je schopna a využít plně látky v Lasocare smaragd, nebo jiném krému. Pravidelným čištěním předcházíme také ucpávání pórů a vzniku zánětů.

Pleť čistíme ráno i večer
Pleť je potřeba čistit pravidelně. Pokud se pleť zanedbává rychleji stárne a vysychá. Čištění začínáme pleťovým mlékem. Jedině mléko nebo emulze odstraní nečistoty rozpustné v tucích – tedy dehtové látky, prach, zplodiny z aut, nikotin, olejové látky, které zatěžují pleť a jsou příčinou nejčastějších problémů. K dočištění a vyjasnění pleti používáme pleťovou vodu. Tonikum odstraní pot, který se jinak z pleti nedostane. Je také vhodné pro „malé“ čistění během dne.

Číst 242156 krát
Více z této kategorie: Prevence »
Pro psaní komentářů se přihlašte